top of page
chcidum2.jpg

O NÁS

Našim cílem je architektura. Krásná, nadčasová a praktická.

Jsme tým. Každý člen vyniká v něčem jiném a pouze díky úzké spolupráci všech lidí v týmu se nám daří navrhnout dokonalý domov.

Domov

je jen jeden

Pro řadu lidí je snem navrhovat domy. Mým snem vždy bylo pomoci lidem vytvořit jejich domov - místo, které bude bezpečné pro jejich děti, kde se budou scházet se svými nejbližšími a ve kterém budou zažívat své nejcennější životní okamžiky. Tento sen se mi začal plnit jiz na střední. Mé projekty pro mě byly vždy více než pouhé stopy tužky na papíru a možná i díky tomu jsem se i v pozdější praxi měl možnost učit od těch nejlepších...

Robin Vašnovský

jednatel společnosti

Robin Vašnovský developer.jpg
Kotva 1
Miketa Lubomír Ing architekt.jpg

Bezpečí,
klid a zázemí

Architektura, na rozdíl od všech ostatních druhů umění, naplňuje v první řadě lidskou potřebu bezpečí...Ze všech definic o architektuře, co jsem kdy slyšel, mě nejvíce oslovila právě tato. Opírá se o důležitou lidskou potřebu - bezpečí. Aby se člověk cítil bezpečně, klidně a měl pevné zázemí, v dnešní uspěchané době, musí mít ve svém životě vlastní prostor pro bytí = dům, domov. Chci-dum se snaží o to, aby si každý jedinec u nás našel svůj ideální domov a vždy se do něj rád vracel.

Ing. arch. Lubomír Miketa

architekt

bottom of page